Ürün Adı             :Titreşimli sarışın şişme bebek
Ürün Kodu         :SB174
Fiyat                     :985,00
Telefon Sipariş : 0535 439 77 31 - 0216 337 47 37
Yurtiçi kargo ile Şubede ödeme
Yurtiçi kargo ile Adreste ödeme
Kredi Karti İle Ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
  • Özellikler
  • Yorumlar
  • Benzer Ürünler
Titreşimli sarışın şişme bebek Özellikleri

Şişme bebek sitemizde siz değerli müşterilerimize özel çok kısa sürecek uygun fiyatlı kampanyalı sarışın şişme bebek modelimizi tanıtmaktan gurur duyarız.

Şuanda bilgisini okumakta olduğunuz şişme bebek özelliklerini şöyle sıralabiliriz,1 adet sarı saçlı lolita kadınlardan hoşlanan erkeklere özel 3 değişik fonksiyonel özellikli dik ve  emeli ( Önden  ilişkiye girebilme özelliğine sahip + Arkadan ilişkiye girilebilme özelliğine sahip + Ağızdan ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz ) bakire  dik öğüslü sarışın şişme bebek, 1 adet kalem pille çalışma özelliğine sahip  özel  kısımlarının sanki gerçek kadın gibi sıcaklık sağlayan sanki gerçek kadınla ilişki yaşıyorcasına zevk alabileceğiniz aynı anda hem titreşim hemde ısınma özelliği sağlayan titreşim cihazı, 1 adet şişme bebek modellerinin tamamına uyumlu şişirme pompası, 2 adet  ilişki sırasındaki zevki arttırıcı  ve  kısımlarında kayganlık sağlayan kayganlaştırıcı jel ve Ücretsiz kargo seçeneğiyle birlikte dilerseniz adresinizde ödeme, dilerseniz size en yakın kargo şubesinden siparişinizi teslim aldıktan sonra ödeme yaparak satın alabilirsiniz.

Sipariş öncesi ve sipariş sonrası müşterilerimizin gizlilik ilkesine son derece sadık olduğumuzu bilmenizi isteriz.Gizlilik ve Güven firmamızın temel prensipleri arasındadır.

Şişme bebek sitemizdeki kampanyalı sarışın saçlı şişme bebek ve tüm şişme bebek çeşitleri tamamen kapalı paket içerisinde hediyelik eşya olarak siz değerli müşterilerimize kargolanmaktadır,kargo içeriği hakkında kargo görevlileri kesinlikle bilgi sahibi değildir, siparişlerinizde gönderici firma Cadde Hediyelik Eşya gözükmektedir.

mertan ( 5.12.2014 10:28:15 )
burdaki kampanyalı ürün çok güzel çıktı teşekkürler .vajinasına titreşim cihazını sokup anal ilişkiye girdim .vajinal bir ilişki için ise titreşim cihazını anal bölgesi soktum mütiş zevk veren bir bebek.

Atakan Semiz ( 5.04.2013 12:09:24 )
Selamlar. Ürününüzü sipariş verdikten 2 gün sonra ödemeli ve gizli bir şekilde teslim aldım. Siparişimin başından sonuna dek her şey aynı söylediğiniz şekilde gerçekleşti. Kişisel gizliliğime ve müşteri olarak bana göstermiş olduğunu saygı dolu ticari anlayışınız için teşekkürlerimi borç bilirim.. Saygılarımla.
Adınız *
Email *
Yorumunuz *
   
   
Önden arkadan ve ağız yoluyla ilişkiye girilebilen pil titreşimli ve sıcaklık ayarlı ürün tesliminde ödemeli şişme bebekler Titreşimli sarışın şişme bebek Titreşimli sarışın şişme bebek,Titreşimli sarışın şişme bebek Şişme Bebekler | Şişme Bebek | Şişme Kadın | Şişme Bayan | Şişme Manken ,
Site Haritası

Mağaza Adresimiz: Söğütlü çeşme caddesi, No:186 Aliye kadın işhanı, Kat:1 Kadıköy / İstanbul

Adres Tarifi: Söğütlü çeşme caddesi katlı otopark karşısı, Kadıköy itfaiyesinin arka caddesi, Papuç ayakkabı üstü

Telefon: 0216 337 47 37 - Gsm 0535 439 77 31