www.sismebebek.com şişme bebek, şişme manken, şişme kadın sektöründe Güvenilir,Dürüst ve Kaliteli hizmet anlayışıyla, geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlarıyla online satış olarak hizmet vermektedir.
01 www.sismebebek.comsitesinde sadece Nanma Manufacturing Company Ltd. ürünleri satılmaktadır.
02 Nanma firmasının tescilli markasıdır. Tüm ürünlerimiz ithal ürünlerdir.
03 Ürünlerimiz üretici ve ithalatçı firma garantisi altındadır.
04 Kaliteli Ürünleri en uygun fiyat garantisiyle sizlere sunuyoruz.
05 Bizim ticaret anlayışımız % 100 müşteri memnuniyetidir.
  Çünkü;
  Biz;Ticareti Seviyoruz...
Büyük ve küçük ticaret girişimlerimiz ile yıllarca deneyim kazandık. Artık ticarette neyin yapılması,neyin yapılmaması gerektiğini biliyoruz. Ticaretteki püf noktanın kusursuz müşteri memnuniyetinden geçtiğini biliyoruz. Müşterilerimiz memnun olmadığında bizlerin işi olmayacaktır.Bu sebeple müşterilerimizin memnuniyeti için her zaman elimizden gelen herşeyi yapmaya hazırız.
  İnternetten Alış-Veriş Yapmayı Seviyoruz...
Sizler gibi bizde internetten alış-veriş yapmayı çok seviyoruz. Nerdeyse tüm ihtiyaçlarımızı internet alış-verişleri ile karşılıyoruz. Bir siparişimiz olduğunda, onu mümkün olan en kısa sürede teslim almak istiyoruz. Güvenli bir siteden alış-veriş yapmak istiyoruz. İşte bu sebeplerle kendi projelerimizde çok hassasız, çünkü sizin beklentilerinizi biliyoruz.
  Genç Girişimcileriz...
Mühendis ve genç girişimci iki ortak ile kurulan firmamız; Mühendis mantığını da kullanarak sizlere en iyi hizmeti vermeye ve tüm problemlere en kısa sürede çözüm getirmeye hazırdır.Ürünler ile ilgili bilgiler vermek ve tüm sorularınızı yanıtlamak için biz herzaman buradayız.
  Gizlilik İlkesini Uyguluyoruz...
www.sismebebek.com’dan yaptığınız tüm alışverişlerde %100 gizlilik kuralları uygulanmaktadır. Siparişleriniz Paketleme, Fatura ve Tahsilatlar dahil hiç bir şekilde www.sismebebek.com alışverişi olarak gösterilmez. Uyguladığımız Gizlilik Tedbirleri Ürünler, dışarıdan bakıldığında içeriği anlaşılmayacak şekilde paketlenir ve kargoya teslim edilir.

Hiç bir paketimizin dışında www.sismebebek.com ibaresi yeralmaz. Buna göderen bölümündeki bilgi dahildir. Ürünle birlikte gelen faturada ürün detayı yazılmaz. Yalnızca “Hediyelik Eşya” gibi genel terimler ile faturalandırılır. Banka havalesi firmamızın tahsilat yetkilisi adına alınır.

www.sismebebek.com adına Havale/EFT istenmez. Bu sayede banka hesabınızda www.sismebebek.com'dan alışveriş yaptığınız anlaşılmaz. Kredi kartı extrenizde www.sismebebek.com ibaresi yeralmaz. Tüm tedbirler sizin gönül rahatlığı ile alışveriş yapmanız ve isteğiniz dışında kimsenin www.sismebebek.com’dan alışveriş yaptığınızı öğrenmemesi amaçlanmıştır.
  Teşekkürü Borç Biliriz...
Sizler sayesinde her zaman kendimizi bir üst adıma iterek, memnuniyet odaklı ticaretimizi geliştiriyoruz ve sizlerden fikirler alıyoruz. Arkadaşça ve zekice önerileriniz için hepinize teşekkür ederiz. www.sismebebek.com ekibinden; Tüm müşterilerimize selamlar ve iyi alış-verişler...
Site Haritası

Mağaza Adresimiz: Söğütlü çeşme caddesi, No:186 Aliye kadın işhanı, Kat:1 Kadıköy / İstanbul

Adres Tarifi: Söğütlü çeşme caddesi katlı otopark karşısı, Kadıköy itfaiyesinin arka caddesi, Papuç ayakkabı üstü

Telefon: 0216 337 47 37 - Gsm 0535 439 77 31