www.sismebebek.com şişme bebek www.sismebebek.com cinsel ürünler sektöründe güvenilir,Dürüst ve Kaliteli hizmet anlayışıyla, geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlarıyla online satış olarak hizmet vermektedir.
   
  Gizlilik İlkesini Uyguluyoruz...
www.sismebebek.com’dan yaptığınız tüm alışverişlerde %100 gizlilik kuralları uygulanmaktadır.

    Siparişleriniz Paketleme, Fatura ve Tahsilatlar dahil hiç bir şekilde www.sismebebek.com alışverişi olarak gösterilmez. Uyguladığımız Gizlilik Tedbirleri
  • Ürünler, dışarıdan bakıldığında içeriği anlaşılmayacak şekilde paketlenir ve kargoya teslim edilir. Hiç bir paketimizin dışında www.sismebebek.com ibaresi yeralmaz. Buna göderen bölümündeki bilgi dahildir.
  • Ürünle birlikte gelen faturada ürün detayı yazılmaz. Yalnızca “Hediyelik Eşya” gibi genel terimler ile faturalandırılır.
  • Banka havalesi firmamızın tahsilat yetkilisi adına alınır. www.sismebebek.com adına Havale/EFT istenmez. Bu sayede banka hesabınızda www.sismebebek.com'dan alışveriş yaptığınız anlaşılmaz. Kredi kartı extrenizde www.sismebebek.com ibaresi yeralmaz. Bu sayede kredi kartı ekstrenizde www.sismebebek.com’dan alışveriş yaptığınız anlaşılmaz
  • Tüm tedbirler sizin gönül rahatlığı ile alışveriş yapmanız ve isteğiniz dışında kimsenin www.sismebebek.com’dan alışveriş yaptığınızı öğrenmemesi amaçlanmıştır.
Site Haritası

Mağaza Adresimiz: Söğütlü çeşme caddesi, No:186 Aliye kadın işhanı, Kat:1 Kadıköy / İstanbul

Adres Tarifi: Söğütlü çeşme caddesi katlı otopark karşısı, Kadıköy itfaiyesinin arka caddesi, Papuç ayakkabı üstü

Telefon: 0216 337 47 37 - Gsm 0535 439 77 31