Ürün Adı             :Hareketli şişme bebek
Ürün Kodu         :C0293
Fiyat                     :1850,00
Telefon Sipariş : 0535 439 77 31 - 0216 337 47 37
Yurtiçi kargo ile Şubede ödeme
Yurtiçi kargo ile Adreste ödeme
Kredi Karti İle Ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
  • Özellikler
  • Yorumlar
  • Benzer Ürünler
Hareketli şişme bebek Özellikleri

El ve Ayakları Hareketli LoveClone gerçek et dokusuna sahip ön deliği ve arka deliğine sahip, yüksek basınca dayanıklı ağzı pompalı ön deliği titreşim özellikli çok kaliteli ve özel şişme bayan. özel ağız yapısı sayesinde ağzında bulunan pompa vasıtası ile ağızdan ilişki anlayışınızı değiştirecek, yüksek basınçlara dayanıklı malzemelerden üretilmiş 150 kg basınca dayanıklı Realistik ölçüde iri ve güzel köğüslere sahip çok özel bir şişme manken, değişik ayarlarda kullanabileceğiniz titreşim özelliğine sahip kendinden pompalı özel bir model.önden , arkadan ve ağızdan ilişkiye girebileceğiniz,3 işlevli titreşimli şişme bebek. İster Pompa kullanarak şişirin isterseniz ağız yoluyla şişirin. İstediğiniz zaman ilişkiye girin, işiniz bittikten sonra kolayca temizleyip saklayın. Çok kullanışlı ve düzenli olarak temizliğini yapıp kullandığınızda hijyen olan bu ürün size gerçek bir bayan hazzı verir.Elleri ve Ayakları realistik olduğu için gerçeğe en yakın şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir eller ve ayakları hareketlidir. İlişki esnasında gözleri size bakacak şekilde dizayn edilmiş sarı saçlı hareketli şişme bebek.

 

Firmamız bay ve bayanların rahatlıkla alış veriş yapabilecekleri bir giyim mağazası konseptine sahip İstanbul ili kadıköy ilçesi söğütlü çeşme caddesi numara 186 kat 1 ( Söğütlü çeşme otobüs durağı karşısı) adresinde 1999 yılından bu yana erotik shop, cinsel sağlık ve kozmetik ürünleri pazarlama ve satış faaliyeti gösteren 18 yaşından büyüklere satış yapan sex shop sektöründe lider kurumsal işletmedir.

 

Dilerseniz satış mağamıza gelerek çay, kahve, sıcak yada soğuk ikramlarımızın eşliğinde ürünler hakkında bilgi alabilir ve gönül rahatlığı ve güven içerisinde alışveriş yapabilirsiniz.

 

Firmamız güvenin kalitenin kurumsallığın ve itibarın hattı
0216 337 47 37 - 0535 439 77 31 - 0541 230 97 47 numaramızdan 7 gün 24 saat
Bizlere çekinmeden ulaşabilirsiniz.

 

Satış Mağaza Adresimiz
Söğütlü Çeşme Caddesi, Aliye Kadın İş Merkezi, No: 186 kat: 1  İstanbul / Kadıköy 

( Söğütlü Çeşme Otobüs Durağı Karşısı )

 

Adres Tarifi: Söğütlü çeşme katlı otopark karşısı, Papuç ayakkabı üstü, Söğütlü çeşme otobüs durağı karşısı

 

NOT: PAZAR GÜNLERİ MAĞAZAMIZ AÇIKTIR

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapınAdınız *
Email *
Yorumunuz *
   
   
El ve Ayakları Hareketli LoveClone gerçek et dokusuna sahip ön deliği ve arka deliğine sahip Hareketli şişme bebek Hareketli şişme bebek, sarı saçlı hareketli şişme bebek, hareketli şişme kadın
Site Haritası

Mağaza Adresimiz: Söğütlü çeşme caddesi, No:186 Aliye kadın işhanı, Kat:1 Kadıköy / İstanbul

Adres Tarifi: Söğütlü çeşme caddesi katlı otopark karşısı, Kadıköy itfaiyesinin arka caddesi, Papuç ayakkabı üstü

Telefon: 0216 337 47 37 - Gsm 0535 439 77 31