Ürün Adı             :Eva şişme bebek
Ürün Kodu         :CAM002
Fiyat                     :2979,00
Telefon Sipariş : 0535 439 77 31 - 0216 337 47 37
Yurtiçi kargo ile Şubede ödeme
Yurtiçi kargo ile Adreste ödeme
Kredi Karti İle Ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
  • Özellikler
  • Yorumlar
  • Benzer Ürünler
Eva şişme bebek Özellikleri

Dünyada büyük yankı uyandıran siyah saçlı kalem pil ile çalışabilme özelliğine sahip titreşim özelliğine sahip şişme bebek eva türkiyenin en büyük şişme bebek satış sitesi olan sismebebek.com sitesinin stoklarında yerini aldı, 3d formed face 3 boyutlu gerçek kadın yüzüne sahip, sökülüp takılabilir realistik  ön bölge ve realistik arka bölge sahip, siyah uzun saçlı, beyaz tenli, dik emeli, 3 farklı  fonksiyonlu önden  ilişkiye girilebilme , arkadan ilişkiye girilebilme (ters ilişkiye girilebilir) ve ağızdan  ilişkiye girilebilme özelliğine sahip bir şişme bebektir  girilebilir) ayrıca güzel kalçalara sahip taş gibi  şişme kadın eva, şişirildiğinde 1.65 boyuna ulaşmaktadır. eva şişme mankenin özel bölgeleri ve a kısımları tamamen et dokusunda realistik mahrem zemeden üretilmiştir, realistik ten hassaslığındaki bu mave  sayeinde diğer şişme mankenlerden aldığınız zevkten daha fazla zevk alacağınıza emin olabilirsiniz.

 

Siyah saçlı hoş eva şişme bebek 3 adet kalem pil ile çalışabilmekte olup, titreşimli ve titreşimsiz olarak kullanabilme özelliğine sahip üstün bir şişme bebektir,eva şişme kadın kullananların ilişki sırasında daha fazla zevk almaları için özel üretilen titreşim kumandasından dilediğiniz titreşim hız kademesini ayarlayarak kullanabilirsiniz. Özel titreşim motoru diğer şişme bebeklere göre daha sessiz ve daha fazla zevk verme özelliğine sahiptir.

 

Sökülüp takılabilir realistik  eva şişme bebek modelini kullanabilmeniz için özel şişme bebek şişirme pompası sizlere firmamızın hediyesidir. eva şişme bebek şişirme pompası ile çok kısa süre içerisinde deşire şişme bebeği şişirebilme özelliğine sahipsiniz, Ayrıca şişme bebek satış sitemiz olan sismebebek.com sitemizden resimde gördüğünüzü şişme bebek eva satın alan tüm müşterilerimize 2 adet kaydırıcı krem şişmebebek.com müşterilerine firmamızın hediyesidir.

 

Yeni model ve en yeni seri olan şişme bebek eva modelli şişme kadını sadece kendini tatmin etmek isteyen erkekler değil, hayatlarındaki monotonluktan sıkılan bay ve bayan , partnerler  fantezilerine değişiklik farklı zevk katarak kullanabilirler, dilerseniz et dokusundaki suni özel bölgeli şişme mankene takmadan tek olarak mastürbatör olarakta kullanabilme şansına sahipsiniz.

 

Eva şişme bebek modelinin özelliklerini tekrar okumanızı tavsiye ediyoruz, eva şişme kadın özel bölgeleri tamamen silikon maddelerden oluşmuş ve gerçek kadın işlevlerine sahip harika bir realistik manken modelidir. eva şişme bebek gerçek bir insan boy ölçülerinde ayrıca kadınsı gerçek yapısında harika bir şişme manken modelidir, realistik muhteşem bir şişme bebek modelidir, şişme kadın eva kadınsı yapıya sahip harika bir şişme bebek modelidir, resimdede görüldüğü gibi eva şişme mankenin ön bölgesi ayrıca takmatik olarakta kullanma şansınız vardır.Gerçek bir kadınla yaşamış olduğunuz  ilişkiden aldığınız tüm zevki ve hazzı size verecek olan eva şişme bebek harika bir  üründür.Gerçek kadın saçlarına sahip ve  işlevleri bakımında 3 işlevli olan şişme bebek modelidir. 3 işlevli genel kadınsı yapıya sahip olan bu harika ürünle ters ilişki  yapabilir ,ön bölgeden ilişkiye girebilir hatta  çekebilirsiniz. Olağan üstü bir tasarım harikası olan bu ürünün tek farkı cansız olması,bu denli gerçek yapıya sahip muhteşem bir şişme kadın modelidir, özel  kısmı ayrıca titreşimli ve  isteği arttırıcı özel tırtıklıdır.

 

Eva şişme bebek tüm sizi her anlamda maksimum mutlu etmek için üretilmiş harika bir şişme bebek modelidir. Yanında taşıma kutusu, kumandalı titreşim mekanizması, kaydırıcı jel,ve şişirme pompasıyla birlikte gönderilecektir.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapınAdınız *
Email *
Yorumunuz *
   
   
Dünyada büyük yankı uyandıran sarı saçlı pil ile çalışabilme özelliğine sahip titreşim özelliğine sahip şişme bebek eva eva şişme bebek, şişme kadın eva, şişme manken eva, realistik şişme kadın eva, hediyeli titreşimli eva şişme bebek
Site Haritası

Mağaza Adresimiz: Söğütlü çeşme caddesi, No:186 Aliye kadın işhanı, Kat:1 Kadıköy / İstanbul

Adres Tarifi: Söğütlü çeşme caddesi katlı otopark karşısı, Kadıköy itfaiyesinin arka caddesi, Papuç ayakkabı üstü

Telefon: 0216 337 47 37 - Gsm 0535 439 77 31