Ürün Adı             :Desire şişme bebek
Ürün Kodu         :CAM001
Fiyat                     :990,00
Telefon Sipariş : 0535 439 77 31 - 0216 337 47 37
Yurtiçi kargo ile Şubede ödeme
Yurtiçi kargo ile Adreste ödeme
Kredi Karti İle Ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
  • Özellikler
  • Yorumlar
  • Benzer Ürünler
Desire şişme bebek Özellikleri

Dünyada büyük yankı uyandıran sarı saçlı kalem pil ile çalışabilme özelliğine sahip titreşim özelliğine sahip sarışın şişme bebek desire türkiyenin en büyük şişme bebek satış sitesi olan sismebebek.com sitesinin stoklarında yerini aldı, 3d formad face 3 boyutlu gerçek kadın yüzüne sahip, sökülüp takılabilir realistik kısımlı ve realistik arka kısıma sahip, sarı uzun saçlı, beyaz tenli, dik nemeli, 3 farklı  fonksiyonlu önden  ilişkiye girilebilme (ters ilişkiye girilebilir), arkadan  ilişkiye girilebilme ve ağızdan ilişkiye girilebilme özelliğine sahip bir şişme bebektir (3 işlevli  ilişkiye girilebilir) ayrıca güzel kalçalara sahip hoş şişme kadın desire, şişirildiğinde 1.65 boyuna ulaşmaktadır. desire şişme mankenin özel bölgeleri  ve arka kısımları tamamen et dokusunda realistik malzemeden üretilmiştir, realistik ten hassaslığındaki bu ön kısmı ve arka kısmı sayesinde diğer şişme mankenlerden aldığınız zevkten daha fazla zevk alacağınıza emin olabilirsiniz.

 

Sarı saçlı  desire şişme bebek 3 adet kalem pil ile çalışabilmekte olup, titreşimli ve titreşimsiz olarak kullanabilme özelliğine sahip üstün bir şişme bebektir,desire şişme kadın kullananların ilişki sırasında daha fazla zevk almaları ve tatmin olmaları için özel üretilen titreşim kumandasından dilediğiniz titreşim hız kademesini ayarlayarak kullanabilirsiniz. Özel titreşim motoru diğer şişme bebeklere göre daha sessiz ve daha fazla zevk verme özelliğine sahiptir.

 

Sökülüp takılabilir özel realistik bölgesi desire şişme bebek modelini kullanabilmeniz için özel şişme bebek şişirme pompası sizlere firmamızın hediyesidir. desire şişme bebek şişirme pompası ile çok kısa süre içerisinde deşire şişme bebeği şişirebilme özelliğine sahipsiniz, Ayrıca şişme bebek satış sitemiz olan sismebebek.com sitemizden resimde gördüğünüzü şişme bebek desire satın alan tüm müşterilerimize 2 adet kaydırıcı krem şişmebebek.com müşterilerine firmamızın hediyesidir.

 

Yeni model ve en yeni seri olan şişme bebek desire modelli şişme kadını sadece kendini tatmin etmek isteyen erkekler değil,  hayatlarındaki monotonluktan sıkılan bay ve bayan çiftler, partnerler fantezilerine değişiklik farklı zevk katarak kullanabilirler, dilerseniz et dokusundaki suni ön kısımlı şişme mankene takmadan tek ol olarakta kullanabilme şansına sahipsiniz.

 

Desire şişme bebek modelinin özelliklerini tekrar okumanızı tavsiye ediyoruz, desire şişme kadın ön kısmı tamamen silikon maddelerden oluşmuş ve gerçek kadın işlevlerine sahip harika bir realistik manken modelidir. desire şişme bebek gerçek bir insan boy ölçülerinde ayrıca kadınsı gerçek yapısında harika bir şişme manken modelidir, realistik muhteşem bir şişme bebek modelidir, şişme kadın desire kadınsı yapıya sahip harika bir şişme bebek modelidir, resimdede görüldüğü gibi desire şişme manken’in ön kısmı ayrıca takmatik olarakta kullanma şansınız vardır.Gerçek bir kadınla yaşamış olduğunuz ilişkiden aldığınız tüm zevki ve hazzı size verecek olan desire şişme bebek harika bir  zevk oyuncağıdır.Gerçek kadın saçlarına sahip ve  işlevleri bakımında 3 işlevli olan şişme bebek modelidir. 3 işlevli genel kadınsı yapıya sahip olan bu harika ürünle ters ilişki yapabilir  Olağan üstü bir tasarım harikası olan bu ürünün tek farkı cansız olması,bu denli gerçek yapıya sahip muhteşem bir şişme kadın modelidir, ön kısmı ayrıca titreşimli ve istek arttırıcı özel tırtıklıdır.

 

Desire şişme bebek tüm sizi anlamda maksimum mutlu etmek için üretilmiş harika bir şişme bebek modelidir. Yanında taşıma kutusu, kumandalı titreşim mekanizması, kaydırıcı jel,ve şişirme pompasıyla birlikte siz değerli şişme bebek.com müşterilerine kapalı ve gizli paket içerisinde kargo ile gönderilecektir.

 

İsak ( 8.10.2015 16:50:27 )
Özel bölgeleri anlatıldığı gibi et dokusunda verdiğim para sonuna kadar helal olsun, ayrıca ptt ile yollayanlardan uzak durun bu şişme bebek sitesi güvenli yurtiçi kargo ile yolluyor

hasan baş ( 6.01.2014 18:29:55 )
gerçekten gerçek gibi çok zevkli

Enes ( 4.12.2014 09:35:59 )
2 Gün sonra doğum günü olacak yakın arkadaşıma muzip ve unutamayacağı bir hediye almak için şişme bebek satış sitenizdeki ürünlerden resimdeki deşire şişme kadın modelini beğendim sitenizdeki şişme bebek kullananların yorumlarını okuduktan sonra aynı modelden bir tanede kendim için sipariş verdim, 2 adet resimdeki deşire şişme kadın modelinden sipariş verdim, akşam hızlı kurye ile adresime geldi, www.sismebebek.com sitenizden verdiğim deşire şişme kadın modelini iyiki kendimede almışım sanki gerçek gibi zevk veriyor arkadaşım için aldığım ürünü yarın vereceğim :)
Adınız *
Email *
Yorumunuz *
   
   
Desire şişme bebek sizi anlamda maksimum mutlu etmek için üretilmiş harika bir şişme bebek modelidir. Desire şişme bebek sizi anlamda maksimum mutlu etmek için üretilmiş harika bir şişme bebek modelidir
Site Haritası

Mağaza Adresimiz: Söğütlü çeşme caddesi, No:186 Aliye kadın işhanı, Kat:1 Kadıköy / İstanbul

Adres Tarifi: Söğütlü çeşme caddesi katlı otopark karşısı, Kadıköy itfaiyesinin arka caddesi, Papuç ayakkabı üstü

Telefon: 0216 337 47 37 - Gsm 0535 439 77 31