Şişme manken fiyatları

Şişme mankenler ülkemizde son yıllarda sex shopların en çok belkide sattıkları ürünlerdir.bir çok erotik shop mağazasında rahatlıkla bulabileceğiniz şişme mankenler genelikle fiyat olarak 70 tl ile 1500 tl arası fiyatları ile değişmektedir.iyi bir şişme manken almayı eğer düşünüyorsanız 1500 tl gibi bir parayıda gözden çıkarmalısınız. yanlız iyi bir şişme manken alacağım diyerekte fiyatı yüksektir muhakak.

Şişme mankenler diğer bir ismi ile şişme kadın yada şişme bebek bu terimler halk ağzıyla söylenen tabirlerdir. Ülkemizde özelikle son 10 yıl içerisinde yapılan araştırmalar göre yaklaşık 300'ze yalın Erotik Shop yada daha çok bilinen ismi ile sex shop bulunmaktadır. bu sex shoplarda yaklaşık 300 çeşit sex ürünü satılmaktadır. özelikle erkeklerin en çok tercih ettikleri ürünler arasında şişme mankenler.

şişme manken

Şişme kadınlar özelikle bir çok erkek tarafından tercih edilen ve en çok sex shop ların sattığı bir üründür. şişme bebek lerlerin bir çok değişk modelleri bulunmaktadır. bu modeller arasında japon şişme mankenler en çok satılan şişme bebekler olarak göze çarpmaktadır. Şişme mankenler yapıldıkları malzeme ve kaliteye göre ortalam 80 tl ile 2000 tl gibi fiyat aralıklarıyla türkiyede en çok satılan şişme manken... 

Site Haritası

Mağaza Adresimiz: Söğütlü çeşme caddesi, No:186 Aliye kadın işhanı, Kat:1 Kadıköy / İstanbul

Adres Tarifi: Söğütlü çeşme caddesi katlı otopark karşısı, Kadıköy itfaiyesinin arka caddesi, Papuç ayakkabı üstü

Telefon: 0216 337 47 37 - Gsm 0535 439 77 31