Şişme bebekler

Şişme bebekler nasıl kullanılır . Bebek şişilir ve kullanılmaya başlanır. Peki nerede satılır bu ürünler erotik shoplar ve seks şoplarda satışa sunulmaktadır. Peki günahmıdır bunları kullanmak zekkeriya beyaz hoca öğrenme amaçlı kullanmak serbesttir diyor.

Şişme bebek kullananların görüşleri nelerdir. Bazıları memnun bazıları ise hala tatmin olamadıklarını belirtiyor. Şişme bebek ne işe yarar. Bayan bulamayanlar veya fantazi olsun diye ilişki kurmak isteyen erkekler kullanırlar. İngilizcesi nedir derseniz inflatable doll’dur.

Oyunları yabancı oyun sitelerinde vardır ama türk sitelerinde görmedim. Şişme bebek aldım mutluyum diyor bazıları. Demekki herkesin bir isteği arzusu var. Şişme bebek forumları yok portallar var. sisme bebek .com sitesindeki şişme bebek. fiyatları 40 ile 500 tl arasında değişmektedir. Ayrıca param var diyenler 1.500tl ye çok özenle hazırlanmış. Birebir aynısı gibi şişme bebeklerde var.Şişme Bebek, Şişme Bebekler, Şişme Kari, Şişme Kizlar, Şişme Gril, Şişme baby modelleri için siteye bakabilirsiniz
 
 
 
 
 
Erkek şişme bebekler - Realistik mankenler - Kadın şişme bebekler
Site Haritası

Mağaza Adresimiz: Söğütlü çeşme caddesi, No:186 Aliye kadın işhanı, Kat:1 Kadıköy / İstanbul

Adres Tarifi: Söğütlü çeşme caddesi katlı otopark karşısı, Kadıköy itfaiyesinin arka caddesi, Papuç ayakkabı üstü

Telefon: 0216 337 47 37 - Gsm 0535 439 77 31