Şişme bebek kullanımı

şişme bebekle ilişki günümüzde birçok yetişkin insanın merak edip sorduğu bir sorudur.önce önce şişme bebekle ilgili size kısa bir bilgi paylaşalım.

şişme bebek ilk yapılış tarihi 1940 yıllara dayanmaktadır, o yıllarda şişme bebek üretimi başlamıştır.2.dünya savaşındaki alman askerlerin cinsel ihtiyaclarını gidermek için  şişme bebek üretimi  yapılmaya başlanmıştır. ve yıllar geçti şişme bebek günümüze gelene kadar daha gercekci olmaya başladı.

 

şişme bebekle ilişki için önce odanızın kapısını kitleyin.Odanın kapısı kitlendiğini ve kimsenin gelmiyeceğine emin olduktan sonra şişme bebeği kutusundan çıkarın ve havası inikken şişme bebeğin   ön ve arka deliğindeki koruyucu bantı ucunu yavaşça kesin ve kendinize doğru çekerek açın . ondan sonra şişme bebeği şişirmeye başlayın. Yeterince şiştikten sonra şişirmeyi durdurun .artık şişme bebek istediğiniz kıvama ulaşmıştı onunla ilişkiye girebilirsiniz .Şişme bebekle ilişkiye girerken cinsel organınıza kayganlaştırıcı krem sürmenizi tavsiye ederiz.

Ülkemizde aşırı bir talep görmese de, Dünya’nın pek çok ülkesinde oldukça revaçta ve üretim ağının oldukça geliştiği bir cinsel üründür. Kullanan kişiye sanki gerçek bir partner ile ilişkiye giriyormuş hissi vermesi için üretilen bu yapay kadın veya erkek ürünler ile son zamanlarda çok ciddi bir sektör oluşmuştur.

Teknik açıdan tıpkı gerçek bir kişi ile cinsel ilişkiye girmekten farksız olan şişme bebekler ile kendi cinsel hayatınızı yaratabilirsiniz.

Türkiye’de özellikle yalnız yaşayan erkeklerin tercih ettiği bu ürünlerin satışı legal ve illegal yollardan yapılmaktadır. Özellikle internet üzerinden yapılan alımlarda dolandırılma riski bulunmaktadır. Bu sebeple sismebebek.com gibi güvenilir bir web sitesinden alışveriş yapmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Aksi takdirde üzücü durumlarla karşılaşabilirsiniz.

 

Dilerseniz siparişlerinizi 0535 439 77 31 veya

0541 230 97 47 nolu çağrı merkezimizi arayarak sipariş ve ürünlerimiz

hakkında detaylı bilgi sahibi olarak siparişlerinizi verebilir ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Site Haritası

Mağaza Adresimiz: Söğütlü çeşme caddesi, No:186 Aliye kadın işhanı, Kat:1 Kadıköy / İstanbul

Adres Tarifi: Söğütlü çeşme caddesi katlı otopark karşısı, Kadıköy itfaiyesinin arka caddesi, Papuç ayakkabı üstü

Telefon: 0216 337 47 37 - Gsm 0535 439 77 31