Şişme bebek kocaeli

Kocaeli, Türkiye Cumhuriyeti’nin Marmara Bölgesi’nin Anadolu yakasında yer alan bir ildir. Adını, 1320 senesinde İzmit ve havalisini fetheden Akça Koca’dan alır. 1,600,016 Olan Nüfusuyla İstanbul ve Bursa’dan sonra Marmara Bölgesi’nin 3. büyük kentidir.

Şişme bebek sitemizde birbirinden güzel çekici ve seksi şişme kadın, şişme manken, şişme bayan, şişme hatun, şişme karı, şişme erkek ve travsti şişme bebek pille çalışabilme özelliğine sahip pil titreşimli ve ısınma özellikli şişme bebek modelleri bulunmaktadır.Beğendiğiniz şişme bebek veya şişme manken modelini şişme bebek sitemizden güvenle sipariş ederek teslimatta veya kargo şubesinden teslim alarak ödeme yapabilirsiniz,şişme bebek siparişleriniz tamamen kapalı paket içerisinde ve içeriği belli olmayarak paketlenerek siz değerli müşterilerimize hediye paketi içerisinde özenle hazırlanır ve kargoya veya kurye firmasına teslimi gerçekleşir.Şişme bebek, şişme bebek kocaeli, şişme kadın kocaeli, şişme manken kocaeli, şişme bayan kocaeli

Değerli müşterilerimiz dilerseniz şişme bebek, şişme kadın, şişme manken, şişme bayan, şişme karı, şişme erkek ve travesti şişme kadın siparişlerinizi online olarak sitemizden veya 0216 337 47 37  & 0541 230 97 47  nolu gsm numaramızdan dilediğiniz zaman arayarak ürünler hakkında bilgi, ve siparişlerinizi çekinmeden gönül rahatlığı ile bizi arayarak verebilirsiniz.Kocaeli ilinin başlıca ilçeleri kocaeli merkez dahil ,Başiskele · Çayırova · Darıca · Derince · Dilovası · Gebze · İzmit · Körfez · Gölcük · Kandıra · Karamürsel · Kartepe

Kocaeli ili, Marmara Bölgesi’nin Çatalca-Kocaeli Bölümü’nde, 29° 22’—30° 21’ doğu boylamı, 40° 31’—41° 13’ kuzey enlemi arasında yer alır. Doğu ve güneydoğuda Sakarya, güneyde Bursa illeri, batıda Yalova ili, İzmit Körfezi, Marmara Denizi ve İstanbul ili, kuzeyde de Karadeniz’le çevrilidir. İl merkezi İzmit’in doğusundan geçen 30° doğu boylamı Türkiye saati için esas kabul edilir. Kocaeli ilinin yüzölçümü 3.505 km 2’dir. Asya ile Avrupa’yı birleştiren önemli bir yol kavşağında bulunmakta­dır. Doğal bir liman olan İzmit Körfezi işlek bir denizyoludur. İlin kuzeybatı yüzündeki İstanbul il sınırı, Gebze ile İstanbul arasında akan Kemiklidere’ nin doğusundan geçer. Güneybatıda İstanbul-Kocaeli sınırı İzmit Körfezi’nin karşı kıyısında Yalova topraklarıyla son bulur. Bursa sınırını Samanlı Dağları’nın tepelerinden geçen hat oluşturur. Güney­doğuda bu sınır Maşukiye’nin hemen yanındaki Sapanca Gölü kıyısında Sakarya iline dayanır.

İl topraklarından kaynaklanan suların bir bölümü Ka­radeniz’e, bir bölümü de Marmara Denizi’ne ulaşır. Kocaeli Yarımadasında uzanan dağların sırtı İzmit Körfezi ve Mar­mara’ya daha yakın olduğundan Karadeniz’e dökülen akar­sular daha uzundur. Gebze’nin Tepecik köyü yakınlarından doğan 71 km uzunluğundaki Riva (Çayağzı) Deresi İstanbul Boğazı giri­şinin doğusunda Karadeniz’e dökülür. Ağva Deresi de denen Göksu Deresi Karayakuplu köyü yakınlarından çıkar ve Ağva’da Karadeniz’e ulaşır. Yine Karadeniz’e dökülen Yulaflı Deresi’nin uzunluğu 43 km’dir. Üzerinde İstanbul kentine su sağlayan Darlık Barajı bulunan Darlık Deresi de il toprak larından doğar. Denizli köyünden doğup Karadeniz’e dö­külen Kocadere’nin uzunluğu 50 km’dir. İl topraklarından doğup, il sınırları içinde Karadeniz’e dökülen başlıca akarsu Kandıra ilçesindeki Sansu’dur. Sakarya Nehri’ne Karadeniz’e dökülmeden önce katılan son akarsu olan Kaynarca Deresi de Kandıra ilçesinden doğar. Samanlı Dağları’ndan doğan Kirazdere İzmit kentinde körfeze dökülür. Bu dere üzerindeki Kirazdere Barajı’nın yapımı 1997’de tamamlanmıştır. Gebze ilçesindeki Dilovası Deresi’nin uzunluğu 12 km’dir. Pelitli kö­yünün güneyinden ve Tavşanlı köyünün kuzeyinden geçerek İzmit Körfezi’ne dökülür. 542 km burhan dereside vardır. İlimizin en büyük ve en güzel köyü ise 2.000’i aşkın nüfusuyla Karaağaç’tır Ayrıca burası ilimizin en doğusunda Kandıra ilçesine bağlıdır.

Site Haritası

Mağaza Adresimiz: Söğütlü çeşme caddesi, No:186 Aliye kadın işhanı, Kat:1 Kadıköy / İstanbul

Adres Tarifi: Söğütlü çeşme caddesi katlı otopark karşısı, Kadıköy itfaiyesinin arka caddesi, Papuç ayakkabı üstü

Telefon: 0216 337 47 37 - Gsm 0535 439 77 31