Şişme bebek kilis

Kilis Akdeniz bölgesi’nin güney doğu bölümünde yer alan bir sınır ildir.İllin doğu, batı ve kuzeyinde Gaziantep, güneyinde ise Suriye yer almaktadır. Gaziantep’e 58 km uzaklıkta olan Kilis Suriye sınırına ise 10 km uzaklıktadır. Kilis’ten geçen yol Türkiye sınırlarının ötesinde Azez’den geçtikten sonra Suriye’nin Halep şehrine ulaşır. İl merkezi doğudan batıya doğru uzanan Resul Osman dağı eteklerinde kurulu olup güneye doğru inildikçe düz arazilere inen fazla engebeli olmayan bir sahada yer almaktadır. İlin kuzeyinde yer alan ve doğudan batıya uzanan dağlar arasında kuru dereler ve birkaç küçük akarsu bulunmaktadır. Genellikle kıraç arazilerin yer aldığı bu dağların etekleri ve üst kısımlarında tarıma elverişli araziler bulunmaktadır.

Şişme bebek sitemizde birbirinden güzel çekici ve seksi şişme kadın, şişme manken, şişme bayan, şişme hatun, şişme karı, şişme erkek ve travsti şişme bebek pille çalışabilme özelliğine sahip pil titreşimli ve ısınma özellikli şişme bebek modelleri bulunmaktadır.Beğendiğiniz şişme bebek veya şişme manken modelini şişme bebek sitemizden güvenle sipariş ederek teslimatta veya kargo şubesinden teslim alarak ödeme yapabilirsiniz,şişme bebek siparişleriniz tamamen kapalı paket içerisinde ve içeriği belli olmayarak paketlenerek siz değerli müşterilerimize hediye paketi içerisinde özenle hazırlanır ve kargoya veya kurye firmasına teslimi gerçekleşir.Şişmebebek, şişme bebek, şişme bebek kilis, ucuz şişme bebek kilis, şişme kadın kilis

Değerli müşterilerimiz dilerseniz şişme bebek, şişme kadın, şişme manken, şişme bayan, şişme karı, şişme erkek ve travesti şişme kadın siparişlerinizi online olarak sitemizden veya 0216 337 47 37 sabit numaramızdan veya 0535 439 77 31 & 0541 230 97 47 nolu gsm numaramızdan dilediğiniz zaman arayarak ürünler hakkında bilgi, ve siparişlerinizi çekinmeden gönül rahatlığı ile bizi arayarak verebilirsiniz.
 
İlin güneydoğu ve sınır şeridi boylarında özelikle bağcılık ve zeytincilik çok gelişmiş ve tarıma elverişli araziler bulunmaktadır. Kırsal kesiminde yaşayan insanlar geçimini tarıma dayalı olarak sağlamaktadır.
 
İl sınırları 38 derece 27’ ve 38 derece 01’ boylamları ile 36 derece 38’ve 37 derece 32’ arasında bulunan Kilis’in yüzölçümü 1428 km² dir.
 
İldeki başlıca çaylar; Afrin Çayı, Sunnep Çayı, Sabun Suyu Çayı ve Balık Suyu Çayları olup bu çayların geçtiği arazilerde sulu tarım yapılabilmektedir. Kilis ilinin %12,2 si orman ve fundalık arazi %69,3 ü tarım alanı %7,7 si çayır ve mera arazisi %10,6 sı tarım dışı araziden oluşmaktadır.
 
Kilis 10 Haziran 1995 yılında Yalova ve Karabük’le beraber il olmuştur. Plaka 79, merkez nüfusu 80.542, rakımı ise 643’tür. İlçeleri Elbeyli, Polateli ve Musabeyli olmak üzere üç tanedir. Ayrıca merkeze bağlı Yavuzlu adında bir beldesi bulunmaktadır. 2010 TUIK verilerine göre ilimizde merkez ilçeyle beraber 4 ilçe, 1 belde ve 136 köy vardır

Site Haritası

Mağaza Adresimiz: Söğütlü çeşme caddesi, No:186 Aliye kadın işhanı, Kat:1 Kadıköy / İstanbul

Adres Tarifi: Söğütlü çeşme caddesi katlı otopark karşısı, Kadıköy itfaiyesinin arka caddesi, Papuç ayakkabı üstü

Telefon: 0216 337 47 37 - Gsm 0535 439 77 31