Şişme bebek karikatür

Şişme bebek karikatürlerini artık sitemizden takip edebilirsiniz, tüm şişme bebek, şişme kadın ve şişme manken modellerinin son versiyon karikatürleriyle sizleri güldürmeyi istiyoruz.

Bu arada şişme bebek nedir bilmeyenler için şişme bebek ne demek sorusuna hemen yanıt verelim, şişme bebek , gerçek kadın görünümüne benzeyen saklaması ve kullanması çok basit plastik ve realistik malzemelerden üretilen seks oyuncaklarıdır,Şişirerek kullanılan ve boyları 1.60 cm ve 1.70 cm olan sarı saçlı, siyah saçlı dik göğüslü, 3 işlevli anal cinsel ilişkiye girilebilme özelliği, vajinal cinsel ilişkiye girilebilme özelliği ve ağızdan oral cinsel ilişkiye girilebilme özelliğine sahip şişirerek kullanılabilen plastik kadınlardır.Şişme bebek karikatür, Şişme kadın karikatür, Şişme manken karikatür.

Sizden hemen bir şişme bebek sahibi olmak isterseniz hemen şişme bebek sitemizdeki şişme bebek modellerinden en beğendiğiniz modeli sipariş ederek ürün teslimatında ödeme yaparak şişme bebek sahibi olabilirsiniz.

şişme bebek karikatür

Sipariş öncesi ve sipariş sonrası müşterilerimizin gizlilik ilkesine son derece sadık olduğumuzu bilmenizi isteriz,Gizlilik ve Güven firmamızın temel prensipleri arasındadır.

Şişme bebek sitemizdeki tüm şişme bebek çeşitleri tamamen kapalı paket içerisinde hediyelik eşya olarak siz değerli müşterilerimize kargolanmaktadır,kargo içeriği hakkında kargo görevlileri kesinlikle bilgi sahibi değildir, siparişlerinizde gönderici firma Cadde Hediyelik Eşya gözükmektedir.

Site Haritası

Mağaza Adresimiz: Söğütlü çeşme caddesi, No:186 Aliye kadın işhanı, Kat:1 Kadıköy / İstanbul

Adres Tarifi: Söğütlü çeşme caddesi katlı otopark karşısı, Kadıköy itfaiyesinin arka caddesi, Papuç ayakkabı üstü

Telefon: 0216 337 47 37 - Gsm 0535 439 77 31