Şişme bebek dolandırıcılığı

SEKS SHOP, SEX SHOP, EROTİK SHOP VE ŞİŞME BEBEK DOLANDIRICILIĞI DİKKATLE OKUYUN DOLANDIRILMAYIN!

 

Seks shop, sex shop yada erotik shop artık hangi ismi kullanıyorsanız. Erotik shop konusunda inanılmaz dolandırıcılık var. İnsanlar o kadar çok kandırılmışlar ki artık shop deyince aman kesin dolandırıcıdır diye düşünmeden edemeyecek hale getirmişler.

 

Özellikle şişme realistik manken ve şişme bebek konusu tam bir rezalet gerçekten. Şimdi bu siteyi yöneten kişi olarak sizlere bu dolandırıcılık konusundan biraz bahsedeyim istedim.

 

1. Konu sitenin genel görünümüne bir bakın özensiz sitelerden alışveriş yapmayın. Peki neden. Site özensizse acele ile yapılmış ve bir sürü daha site olduğuna işaret eder.

 

Genelde dolandırıcı siteler böyle olur çünkü yüzlerce sitesi olan dolandırıcılar var maalesef. Site güzelliğinden bahsetmiyorum site özenli ve düzgün olacak. Düzensiz özensiz seks shopdan alışveriş yapılmaz.

 

2. Konu sitede ki ürünler aşırı ucuz ise bu sitede de bir sakatlık var demektir. Bu seks shop ürünleri pahalı ürünlerdir. Niye derseniz ithal üründür bu ürünler. Merdiven altı ürünler fiyatları ucuz olan seks shoplar da var bunlarda sizin sağlınızla oynuyor işte fiyatlar çok ucuzsa alışveriş yapmayınız.

 

Petrolde gidin Irak da ucuz ama bizim ülkemizde Dünyanın en pahalı petrolü ar böyle düşünün. Ürünler ülkemize girene kadar fiyatlar uçuyor. Ucuz seks shop ürünlerini satan yerlerden de alışveriş yapmamanızı öneririm.

 

3. Konu seks deyince insanın genelde kafası, beyni değil duyguları çalışır bunu biliyorum ama artık şu gerçek kadına benzeyen manken alırken dolandırılanlara da acımıyorum. Öyle bir manken 25 – 30 bin lira arkadaşlar özel siparişle gelir.

 

Artık vazgeçin şu şişme manken ve şişme bebek merakınızdan. Bu ürünlerde adı üstünde şişmedir, şişirilen ürün gerçek bir kadına benzer mi yahu. Et dokusunda olan bir ürünü ne şişirilebilir ki. Et dokusunda gerçek insan boyunda bir mankenin kutusu en az büyük bir buzdolabı gibi olur. Sizin aldıklarınızın kutusu ayakkabı kutusu kadar ancak gelir.

 

Alınca da hayal kırıklığına uğramayın. Bu şişme manken konusunda gerçekler bunlar arkadaşlar almayın almayın inanmayın. Realistik bir manken yok ülkemizde özel siparişle gelir. Bunlar pahalı ürünlerdir. Realistik şişme mankenler, realistik şişme bebekler pahalıdır. Özel siparişle gelir tekrar söylüyorum. 20 – 30 bin lira bu mankenler, bebekler.

 

4. Ve en önemli konulardan bir tanesi şu seks shoplarda ve erotik shoplarda havale ile yada eft ile ödeme konusu böyle bir sistem yok arkadaşlar. Uyanık olun, akıllı olun parayı şu hesaba havale et ee ben sana göndereceğim. Yahu arkadaşım bu bir geri zekalılıktır yada saflık.

 

Kusura bakmayın biraz ağır konuştum ama. Böyle şey olur mu yahu. Şu telefon açıp da kredi kartı numarası isteyen adamlardan, bu havale isteyen shopçunun ne farkı kaldı. Göndermezse ne olacak hava alacağız. Para isteyenlerden havale eft isteyen sitelerden uzak durunuz. Bunlar faturasız iş yapan merdiven altı ürün satan adamlardır. Alayı da dolandırıcıdır. Bu sitelerden de alışveriş yapmayın dolandırılırsınız.

 

5. Konuya gelelim şu cinsel sağlık ürünleri var geciktirici olayına. Geciktiriciler arkadaşlar genel yurt dışından gelir aynen pek çok diğer ürün gibi. Belli başlı markalar vardır. Bu markaların orjinallerinin fiyatları bellidir. Ucuz geciktirici almayın kaliteli alın yukarı da saydığım konulara dikkat edin sonra alın. Bakın çok gecikeceğim derken ömür boyu gecikirsiniz.

 

Bu geciktirici konusu çok sakat bir iş. Merdiven altı ürün satan güya adı eczane yok sağlıkçı diye isimlendirilen siteler var. Bilmem ne eczane bilmem ne sağlık site isimlerine kanmayın bunlar eczane falan değil soytarı. Kimseyi hedef göstermediğim için geniş geniş anlatacağım arkadaşlar konuyu. Ne bir site ismi ne bir isim vermeyeceğim kendi sitemi de asla öne çıkarmayacağım yazının sonuna kadar gidip de ne zaman tanıtım yapacak diye bekleyenler boşuna beklemeyin.

 

6. Konu erotik shoplarda ülkemizde vergiye tabiidir arkadaşlar. Kargolarda maliyeciler olur sürekli ürünlerin faturası var mı yok mu diye devlet tarafından da görevlendirilirler. Faturasız ürün satan shoplardan da alışveriş yapmayınız. Kapıda ödeme konusunda da çok sıkı tedbirler var artık kapıda ödeme de fatura şart artık kargoların çoğu faturasız ürün kabül etmiyor.

 

Özellikle bu PTT kargo olayından bıkmıştık hele şükür o işde artık bitti.

 

Kaliteli kargo firması ile kargoları isteyin. Sonra sıkıntı olmasın.

Kapıda kredi kartı ile ödeme yapın bu sitelerde online olarak yani site üzerinden kredi kartı ile ödeme yapmayınız. Bu sadece sex shop ,için değil pek çok site içinde geçerli ayrıca. Güvenlik tedbiri alan sitelerden kaliteli shoplardan, alışveriş merkezlerinden bahsetmiyorum elbette.

7. Konu ürünlerin açıklamalarını iyice okumanızı öneririm. İstediğiniz ürünü tam olarak tespit edin sonra sorun yaşamayın. İade konusu shoplarda büyük sıkıntıdır.

 

Kullanılan ürünler sağlık açısından sıkıntı olacağı için asla iade kabül edilmez. Ayrıca çok büyük sorunlar yaşarsınız. Yok kargo parası geldisi gittisi bir sürü sıkıntı. Alırken ürün ayrıntılarına sağlam dikkat etmenizi de öneririm.

 

8. Fatura konusuna geri dönelim. Faturası olan her ürün için bulunduğunuz ilçenin hakem heyetine gidip şikayette bulunabilirsiniz. Bu arada genelde sizi haklı bulurlar şimdiden söyleyeyim. Daha unuttuğum bir kaç konu daha vardır elbette ama sonra ki yazılarda yeniden bahsederiz inşaallah.

 

Merak ettiklerinizi bize iletişim bilgilerinden sorabilirsiniz. Mail atabilirsiniz. Yeniden görüşmek dileği ile.

 

Bu arada sitemin de hiç tanıtımını falan yapmadım nereden alışveriş yaparsanız yapın bu konulara dikkat edin ve uyanık olun belki ben bile bu kadar uyarı yapmama rağmen bir dolandırıcı site olabilirim. Ama herhalde salak bir dolandırıcı olurum ben bu kadar emek harcadıktan sonra dolandırıcılık yapmama ne gerek var ki çalışır kazanırım değil mi?

 

İyi günler dilerim hoşçakalın.

 

SAYIN MÜŞTERİMİZ LÜTFEN BU KONUYU DİKKATLE OKUYUNUZ!

 

Bilindiği üzere son zamanlarda Erotik Shop sektörümüze büyük zarar veren ve müşteriler nezdinde güvenilirliğimizi zedeleyen dolandırıcılık olayları ile karşı karşıya kalmaktayız ki bu konuda da bir çok mağdur müşteri mevcuttur.

 

Tüketicileri hem maddi hem manevi anlamda büyük zararlarla karşı karşıya bırakan bu sözde erotik shop siteleri yüzünden mağdur olmamanız için dikkat etmeniz gereken bazı konularda sizi uyarmak istiyoruz.

 

Lütfen internet üzerinden alışveriş yaparken aşağıdaki konulara özellikle dikkat ediniz:

 

1-) Girmiş olduğunuz alışveriş sitesinde mağaza adresi bulunmasına dikkat ediniz. Gerekirse adres teyidi isteyiniz ve eğer mümkünse satın almak istediğiniz ürün ve/veya ürünleri yerinden görerek alınız.

 

2-) Sitede bulunan telefon numaralarının yalnızca GSM numaraları değil, sabit numaraları da bulunmasına dikkat ediniz. Gerekirse mümkün olduğunca sabit numaralardan iletişime geçiniz.

 

3-) Banka havalesi veya EFT ile ödeme yaparak gerçekleştireceğiniz alışverişlerde, ödeme işlemini yapmadan önce mutlaka firma ile iletişim kurunuz ve ödeme yaptığınız hesap bilgilerini mutlaka saklayınız.

 

4-) Adres bilgilerinden emin olamadığınız yerlerden, gerekirse gerçek bir firma olduklarını görebilmek için vergi levhasını fax veya e-mail yolu ile göndermesini isteyiniz.

 

5-) Özellikle kurye ile teslimatta ödemeli yapacağınız alışverişlerde, paketinizi açıp ürününüzü görmeden kesinlikle ödeme yapmayınız. Ayrıca paketi açtırmayan kurye görevlisinden kesinlikle gönderiyi teslim almayınız.

 

6-) Ürünleri ve fiyatları iyi araştırınız. Eğer bir ürünün fiyatı çok düşükse bu bir problem olduğu anlamına gelebilir.

 

Örneğin: Yurtdışında fiyatı 5 ila 6 bin € (Euro) olarak satılan ürünleri 300-500 TL gibi rakamlara satan sitelerden uzak durunuz.

 

Not: Yukarıda belirmiş olduğumuz hususlara dikkat ettiğiniz sürece sorunsuz alışveriş yapabileceğinizi unutmayın.

 

Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için ticaret ahlakına uyan, işini profesyonelce yapan firmalara olan önyargıyı ortadan kaldırarak güvenli bir şekilde alışveriş yapmanızı temenni ederiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Saygılarımızla; www.sismebebek.com
 

 

Peki bu dolandırıcılara devletin yetkili birimleri neden hiç bir ceza yada web sitelerini kaptamıyorlar buda türkiyede düşünülmesi gereken başka bir olay.

 

Dolandırıldıktan sonra bu siteleri şikayet eden pek az kişi vardır.insanlar utandıklarından dolayı bu dolandırıcıları şikayet etmiyor.şikayet etsen bile malesef bu kişilere kimse bişey yapmak istemiyor.onlarda bu durumdan faydalanarak her gün bir çok insanı dolandırıyorlar.

 

Burda yapılması gereken tek şey bu tarz internet sitelerinden kesinlikle alışveriş yapmayın.yaptığınız taktirde malesef paranızı çöpe atmış olacaksınız.

 

DOLANDIRILDIYSANIZI HEMEN ÇEKİNMEDEN ŞİKAYET EDİN

 

Ayrıca bu tür siteleri telefonla 166 arayarak veya internet üzerinden www.bimer.gov.tr/ , http://www.ihbarweb.org.tr ,  https://tuketici.btk.gov.tr/giris ihbar edebilirsiniz.

 

Sevgili Müşterilerimiz;

 

Son zamanlarda artan ve sektörümüze zarar veren dolandiricilik olaylarina karsi sizleri uyarmak istiyoruz. Ürünleri ve açiklamalarini kopyalayarak böyle bir web sitesi tasarlamak 2-3 saatlik bir istir. Ve piyasada birçok kisi (firma degil) hayali seks shop faaliyeti göstermektedir. Nasil olsa erotik ürün aldi sikayet edemez düsüncesinde olan art niyetli insanların sizlerden faydalanmasını önlemek için bazi konulara dikkatinizi çekmek istiyoruz.

 

Özellikle internetten alışveriş yaparken;

Eğer görerek alma imkanınız varsa mutlaka mağazasından görerek alışveriş yapınız.
 

Türkiyede ithalatçı firma 5 taneyi geçmez, tek distribütörüz tek, ithalatçıyız yalanlarına kanmayın ve belge isteyiniz.
 

Adı, adresi, mağazası belli olan, stoğunda malı olan bildiğiniz ve güvendiğiniz firmaları tercih ediniz.
 

Bilmediğiniz bir firmadan alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız yerin bütün telefon / adres bilgilerini not ediniz.
 

Eğer güvenmiyorsanız havale yapmadan önce telefon ederek teyid ediniz.
 

Banka havalesi yaparsanız dekontu ve dekontta yazılı adresi mutlaka saklayınız.
 

Bir çok site 1 kişiye ait olup farklı isimler adı altında faaliyet göstermektedir. Bunları telefon numalarından ve yazılım benzerliğinden tespit edebilirsiniz.
 

Gerekirse firmadan vergi levhasının faksını isyeyiniz. Gerçekte öyle bir firma var mı? Yada ticaret odasinin web sitesinden kontrol ediniz.
 

Fiyatları ve ürünleri mutlaka araştırınız, bir ürün bir firmada çok ucuz ise bir tehlike var demektir.
 

Yurtdışında 5-6 bin Euro olan ürünler 300-500 TL gibi komik rakamlara satılıyorsa kandırılıyorsunuz demektir.
 

Ürünlerinizin bire bir aynı ürün gelmesine dikkat ediniz. O kalmadı daha kalitelisini yolladım yalanlarına kanmayın.
 

Kurye siparislerinde paketi açıp ürünleri kontrol etmeden ödeme yapmayınız.
 

Kargo siparislerinde paketi açıp ürünleri kontrol etmeden teslimat belgesini imzalamayınız gerekirse kargo elamanına rapor tutturunuz.
 

Ve size yapılan bir yanlışlıkta banka dekontunuzla birlikte mutlaka ve mutlaka hukuki yollara başvurunuz.

 

Bu tür hadiselerin sektörümüze ve isini profesyonelce yapan firmalara mal edilmesini önlemek ve sizlerin mağdur duruma düşmemesi için bu uyarıyı yapma gereği hissettik.  Anlayışınız için Teşekkürler.

 

Türkiye’nin en iyi ve en kaliteli sex shop, seks shop ve erotik shop mağazası!

 

Sismebebek.com, erotik ürünler sektörünün ilklerinden biri olarak yıllardır müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak hayatına devam etmektedir. Yıllardır yanımızda olan müşterilerimize en kaliteli erotik sex shop ürünlerini en iyi fiyatlarla sunmaya devam edeceğiz. Sitemizde başta vibratör ve realistik penisler, fantezi giyim, erotik kostümler, fetiş deri ürünleri, şişme mankenler, kayganlaştırıcı krem ve jeller ve geciktirici ürünleri bulabilirsiniz.

Siparişlerinizi havale, kapıda ödeme veya kredi kartı seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Ayrıca haftanın 7 günü açık olan mağazalarımıza gelerek istediğiniz ürünü görerek de satın alabilirsiniz.

Avrupa ve Amerika’nın en kaliteli erotik ürünlerini sizlere ulaştırmanın kıvancını yaşıyoruz. Kadıköy erotik shop mağazamızda ürünlerimizi görerek satın alabilirsiniz.

 

TÜM ÜRÜNLERİ GÖREREK ALIŞVERİŞ YAPABİLECEĞİNİZ MAĞAZA ADRESİMİZ

Mağaza Adresimiz: Söğütlü çeşme caddesi, No:186 Aliye kadın işhanı, Kat:1 Kadıköy / İstanbul

 

Adres Tarifi: Söğütlü çeşme caddesi katlı otopark karşısı, Kadıköy itfaiyesinin arka caddesi, Papuç ayakkabı üstü ( Söğütlü çeşme otobüs durağı karşısındadır )

 

Telefonlarımız: 0216 337 47 37 - Gsm 0535 439 77 31 - Gsm 0541 230 97 47

 

Site Haritası

Mağaza Adresimiz: Söğütlü çeşme caddesi, No:186 Aliye kadın işhanı, Kat:1 Kadıköy / İstanbul

Adres Tarifi: Söğütlü çeşme caddesi katlı otopark karşısı, Kadıköy itfaiyesinin arka caddesi, Papuç ayakkabı üstü

Telefon: 0216 337 47 37 - Gsm 0535 439 77 31