Sahibinden şişme kadın

Sahibinden şişme kadın, Sahibinden şişme manken, Sahibinden şişme bebeklerin en güzel modellerini türkiyenin en büyük şişme bebek satış mağazası olan şişme bebek.com da bulabilirsiniz.

Şişme bebek siparişi vermek artık çok kolay telefonlardan veya internet sitemizdeki canlı destek butonu ile sipariş kolayca verebilirsiniz utanmanıza artık gerek yok rahatca istediğiniz ürünü söyleyip siparişinizi verebilirsiniz kargo veya kurye ile gelen ürünlerin içeriğini kimse bilmez hediyelik eşya diye gelir ve paketinizi açan ilk kişi siz olursunuz sizin adınızdan başka kimseye paket teslim edilmez ve böylelikle şişme bebek aldığınızı kimse bilmez.

sahibinden şişme kadın

Şişme bebek sitemizde satılan şişme bebeklerin hepsi erkek ve bayanlara daha fazla zevk vermek için özel olarak tasarlanmış şişme bebeklerdir.

Sipariş öncesi ve sipariş sonrası müşterilerimizin gizlilik ilkesine son derece sadık olduğumuzu bilmenizi isteriz,Gizlilik ve Güven firmamızın temel prensipleri arasındadır.

Şişme bebek sitemizdeki kampanyalı sahibinden şişme kadın, sahibinden şişme manken, sahibinden şişme bebeklerin çeşitleri tamamen kapalı paket içerisinde hediyelik eşya olarak siz değerli müşterilerimize kargolanmaktadır,kargo içeriği hakkında kargo görevlileri kesinlikle bilgi sahibi değildir, siparişlerinizde gönderici firma Cadde Hediyelik Eşya gözükmektedir.

Sipariş Hattı : 0535 439 77 31

Site Haritası

Mağaza Adresimiz: Söğütlü çeşme caddesi, No:186 Aliye kadın işhanı, Kat:1 Kadıköy / İstanbul

Adres Tarifi: Söğütlü çeşme caddesi katlı otopark karşısı, Kadıköy itfaiyesinin arka caddesi, Papuç ayakkabı üstü

Telefon: 0216 337 47 37 - Gsm 0535 439 77 31