Sahibinden şişme bebek

Şişme bebeklerin ne işe yaradığını ve insanlığa nasıl hizmet ettiğini bilmeyenimiz yoktur. Ankara, İstanbul, İzmir, Konya gibi büyükşehirlerde şişme bebek nerede satılır sorusuna en güzel cevap sexshoplardır. Sexshoplarda satılabileceği gibi şişme bebeklerin envai çeşidine internet üzerinden ulaşmanızda mümkündür. Fiyatları 90 TL ile 400 TL arasında değişmekte olan şişme bebekler fonksiyonel özelliklerine göre ücretlendirilmektedirler. Şişme bebeklerin erkekler için üretileni olduğu gibi bayanlara hizmet eden şişme bebekte bulunabilmektedir.

Peki şişme bebek günahmıdır. Bunu elbetteki ilahiyatçı hocalarımızın cevaplaması en doğrusu olacaktır ancak benim fikrimi sorarsanız şişme bebek kullanmak caizdir.
Peki şişme bebeği aldık ve kullanıyoruz insanın aklına şu soru geliyor. Şişme bebek nasıl temizlenir. Elbetteki şişme bebeğe abdest aldırmanız gerekmemektedir. Şişme bebeğinizi ıslak bir bez yardımıyla temizleyebilir tamamen kuruduktan sonra havasını indirip bir sonraki görüşmenize kadar dolabınıza kaldırabilirsiniz

SAHİBİNDEN ŞİŞME BEBEK MODELLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 
Site Haritası

Mağaza Adresimiz: Söğütlü çeşme caddesi, No:186 Aliye kadın işhanı, Kat:1 Kadıköy / İstanbul

Adres Tarifi: Söğütlü çeşme caddesi katlı otopark karşısı, Kadıköy itfaiyesinin arka caddesi, Papuç ayakkabı üstü

Telefon: 0216 337 47 37 - Gsm 0535 439 77 31