Realistik şişme bebek

Realistik şişme bebek gerçek kadın görünümüne benzeyen realistik diye tabir edilen yumuşak ve ten dokusunda olan mazemeden üretilmiş en kaliteli ve en gerçeğe yakın şişme bebek modelleri arasında yerini almış harika bir plastik kadındır, realistik manken modellerini sitemizdeki realistik mankenler katagorisinde görebilir ve beğendiğiniz realistik şişme bebek modelini hemen sipariş ederek teslimatta ödeme yapabilirsiniz.

Realistik şişme bebek fiyatları ne kadar, realistik şişme bebek nereden alınır, realistik şişme bebek özellikleri, realistik şişme bebek siparişi, realistik şişme bebek satanlar, realistik şişme bebek satışı, realistik şişme bebek nasıl kullanılır, en ucuz realistik şişme bebek gibi tüm sorularınızı şişme bebek sitemizdeki şişme bebek bilgileri bölümünde bulabilir veya bizleri iletişim numaralarımızdan günün her saatinde çekinemden arayarak telefonla bilgi alabilir veya istanbul kadıköyde bulunan şişme bebek satış mağazamıza uğrayarak şişme bebek, şişme kadın, şişme mankeni, şişme erkek ve realistik şişme bebek modellerini gözünüzle görerek satın alabilirsiniz.

realistik şişme bebek

Realistik şişme bebeklerin yapım aşamasında nelerden geçtiğini öğrenmek için bu videoyu izleyin. Ürünlerin fabrikalarda hangi aşamalardan geçtiğini göreceksiniz. Bacaklarındaki eklemler gerçekten çok gerçekçi, diz kapakları, ayakları, parmakları; herşeyleri büyük bir özenle hazırlanıyor. Fakat en önemlisi ve bu şişme bebekleri gerçekçi kılan özellik; yüz kısımları diyebiliriz. Yüzleri büyük bir özenle hazırlanıyor. Gözler, göz bebekleri, kaşlar, dudaklar, burun ve saçlar büyük ölçüde el ile monte ediliyorlar ve burada devreye el işçiliği giriyor. Ve sonuç : Mükemmel! Videoyu izlediğinizde özellikle eklem yerlerini oynatırlarken bu realistik şişme bebek ne kadar gerçekçi olduklarını bir kez daha göreceksiniz.

 

Site Haritası

Mağaza Adresimiz: Söğütlü çeşme caddesi, No:186 Aliye kadın işhanı, Kat:1 Kadıköy / İstanbul

Adres Tarifi: Söğütlü çeşme caddesi katlı otopark karşısı, Kadıköy itfaiyesinin arka caddesi, Papuç ayakkabı üstü

Telefon: 0216 337 47 37 - Gsm 0535 439 77 31